Říjen 2009

Další video k This is it... Nádhera...

28. října 2009 v 11:05 | Angie (autorky si vyhrazují autorská práva. Bez dohody předem nic nekopírovat!!!) |  Michael Jackson


Další videa k This is it

27. října 2009 v 7:58 | Angie (autorky si vyhrazují autorská práva. Bez dohody předem nic nekopírovat!!!) |  Michael Jackson

Trailer k filmu...A další video zatím nejde stáhnout, není na you tube, tak si klikněte na link a podívejte se KLIKNI ZDE!!!

Hvězda...

27. října 2009 v 7:27 | Angie (autorky si vyhrazují autorská práva. Bez dohody předem nic nekopírovat!!!) |  Básně a příběhy - vlastní tvorba
Tuto báseň jsem napsala, když jsem moc trpěla z Michaelova odchodu...

"Ve městě Gary v Indiana v USA, ukazoval kalendář 29.8.1958, když se ozval dětský pláč.
Ten pláč byl silný, pronikavý a krásný. V tu noc na nebi svítila jasná hvězda, která si řekla, že se zastaví právě u toho to výjimečného miminka, které má zajímavý hlásek.

Hvězda pravila:
Budeš uznávaný, budeš umělec, budeš mimořádný, pro svět uděláš maximum, ale za Tvou dobrotu a laskavost se Ti svět odmění bolestí, pláčem a ranami. Neboj se vše zvládneš, a až uběhne 50 rok Tvého života, tak se spolu shledáme. Do té doby Tě budu ochraňovat, ale bojovat už musíš sám, drahý Michaele.

Bůh přistoupil, položil svou dlaň na Michaelův dětský hrudníček a řekl " Tak jak Ježíš plnil svou misi, tak i ty Michaele budeš plnit tu svou. Jsi mimořádný a ten dar není ode mne, ale ten dar je v Tobě samém. Na samém konci života na zemi se shledáme a budeš mě doprovázet tam, kde není bolest a utrpení. Do té doby bojuj, Michaele!"

Dnes to jsou 4. měsíce :-(((

25. října 2009 v 8:57 | Angie (autorky si vyhrazují autorská práva. Bez dohody předem nic nekopírovat!!!) |  Michael Jackson
Jsou to dnes 4. měsíce a já nepřestávám brečet. Brečím snad víc, než na samém začátku. Stále dokola si promítám Michaelův život a bolí mě z toho u srdce.
Tak naprosto úžasný člověk... Proč?! Proč se ptám stále dokola. Nikdo nedokáže změnit naší bolest, nikdo jí nedokáže zrušit, protože je to tady a bude to tu ještě dlouho. Ta bolest tu bude už napořád .

Michael byl naprostým géniem. Co složil, to bylo mimořádný. Jeho kroky na pódiu byly, jako by se vznášel. Jako by ho někdo poponášel. Michael Jackson, tohle jméno je stále všude kolem nás. Jméno Michael Jackson visí ve vzduchu. Otázky proč, proč zrovna ON jsou také všude, ale odpovědi? Nedostaneme je, protože ten, kdo zavinil tuto obrovskou ztrátu pro nás a Michaelovo děti si dovolil říct, že kvůli Michaelovi je nyní bez práce, a že nemá ani na výživné pro své děti. Co je to za hyenu?! Já mám v sobě tolik bolesti k Michaelovi a tolik nenávisti k Murrayemu, že bych potřebovala odletět a vlastnoručně si to s ním vyřídit. Potřebovala bych sedět u soudu a svou rukou odklepnout rozsudek.

Na jednom webu (www.michaeljacksonweb.cz) jsem četla toto...

Ortega: Michael byl prostě Anděl:
Kenny Ortega mluvil včera v britské TV o spolupráci s Michaelem. "Pokaždé, když jsem pracoval s Michaelem, byl to zážitek, který mě dovedl někde, kde jsem nikdy nebyl. Byl to úžasný muž - skromný, milující, štědrý, a hlavně fantastický člověk." Ortega nejdříve na projektu dokumentárního filmu This is it nechtěl pracovat. "Zdálo se mi to příliš brzo, ale poté jsem si uvědomil, jaké to bude a neváhal jsem ani minutu a převzal za to zodpovědnost. Tohle je pro fanoušky. Můj cíl byl ukázat fanouškům, co Michael dělal a čeho chtěl ve svých show dosáhnout - a vyšla z toho oslava opravdového génia. Tohle byly záběry, které se nikdy neměly dostat na veřejnost. Je to nehrané, je to opravdové a upřímné. Michael byl architekt této show. Říkal mi, že vezmeme lidi někam, kde nikdy nebyli. Není to zábava? Kolikrát se vám ráno stane, že vstanete a pracujete s někým, kdo naprosto rozšíří vaše obzory?" Ortega říká, že byl Michael ve skvělé formě. "Kolikrát dostal tanečníky na kolena, že přestali tancovat a jenom ho pozorovali. Michael byl prostě anděl chodící po této planetě a tohle dělal pro lidi, pro fanoušky - a miloval to. Vy to uvidíte. Příprava tohoto dokumentu nám všem určitě pomohla v truchlení po něm a více nás všechny dala dohromady."

Ortega také v jiném rozhovoru potvrdil, že Michael v noci někdy nespal. "Vždy jsem mu připomínal, aby pil proteinové nápoje, aby dostatečně pil. Každé ráno před zkouškami jsem se ho ptal, jestli snídal. On vždy odpověděl, že ano. Tak jsem se na něj skepticky podíval a zeptal se znovu. Měl jsem s ním jednou rozhovor na téma jeho stravování. Chtěl jsem se ujistit, že dělá vše pro to, aby vše zvládl. Nemohli jste s ním ale jednat jako s dítětem. Byl to přece dospělý člověk."

To mě potěšilo, ale to co jsem četla dnes, mě tak rozbrečelo, až jsem nemohla dýchat...

LaToya: děti na tom nejsou dobře...

Sestra Michaela Jacksona, LaToya, se vyjádřila, že je pro ní velice bolestné sledovat Michaelovy děti, jak se vyrovnávají se ztrátou otce. "Paris nosí Michaelova trička, protože je na nich stále jeho vůně, a hodně o svém otci mluví. Její pokoj je plný jeho plakátů a neustále kouká na nějaká DVD s ním. Prince o tom nechce vůbec mluvit. Když někde v televizi zahlídne Michaela, odchází. A Blanket je velice smutný a hodně pláče. Nechápe, že se jeho tatínek nemůže vrátit. Všichni tři chodí k psychologovi na terapii a opravdu doufám, že se i Prince otevře. O něj se bojím nejvíce."

Je mi z toho tak smutno, tak strašně moc, že mám celou neděli už pokaženou. Nedokážu už myslet na nic jiného, než na děti Michaela Jacksona a na Michaela.

Kdyby tak šel vrátit čas...


Videa veselá, propracovaná, ale i dojemná...

25. října 2009 v 8:31 | Angie (autorky si vyhrazují autorská práva. Bez dohody předem nic nekopírovat!!!) |  Michael Jackson

A tribute song...


Tenhle dvou letý chlapeček mě tedy dostal. Jsem se smála od srdce :-))) Je suprový, jak má rád Michaela :-) !!!
Naprosto úžasná báseň...

22. října 2009 v 20:46 | Angie (autorky si vyhrazují autorská práva. Bez dohody předem nic nekopírovat!!!) |  Michael Jackson
Tak to je naprosto úžasná báseň... Bude na CD This is it...


Pitevní zpráva Michaela Jacksona - zdroj - Novinky.cz

2. října 2009 v 8:13 | Angie |  Michael Jackson
Zpěvák Michael Jackson byl prý před smrtí, kterou letos v červnu způsobilo předávkování léky, v celkově dobrém zdravotním stavu. Dokazuje to kompletní pitevní zpráva, kterou získala agentura AP a která v úplném znění nebyla do této doby publikována.

V lékařské zprávě se podle AP uvádí, že Jacksonovy paže byly pokryty vpichy, na obličeji a krku měl četné jizvy a tmavé tetování na obočí a růžové tetování kolem rtů. Zjištěny byly kožní problémy. Jeho srdce bylo silné. Trpěl artritidou a měl poškozené plíce, což způsobovalo, že se mu hůře dýchalo. Jinak to byl ale v podstatě zdravý padesátník, nikoliv zničená lidská troska, jak ho mnohdy líčila bulvární média.
"Jeho celkový zdravotní stav byl dobrý," konstatoval lékař Zeev Kain z Kalifornské univerzity, který dostal zprávu k posouzení od agentury AP. "Výsledky vyšetření vykazují normální hodnoty."
Jackson vážil 62 kilogramů, což se považuje za přiměřené k jeho výšce 175 centimetrů.

V době smrti měl zpěvák na hrudi modřiny a několik zlomených žeber, což byl důsledek oživovacích pokusů.
V dokumentu se dále píše, že žádný ze zjištěných defektů neohrožoval zpěváka na životě a že zemřel v důsledku předávkování silným anestetikem propofol. Tento lék mu údajně spolu s dalšími dvěma sedativy podal jeho osobní lékař Conrad Murray. Policie zpěvákovu smrt z 25. června vyšetřuje jako zabití.
Jackson byl jednou z nejvýraznějších osobností populární hudby všech dob. V posledních letech jeho popularita poněkud klesla. Umělec zemřel v době, kdy se připravoval na nové turné.

Mě strašně moc zajímá, kdy už konečně bude Conrad Murray obviněn!!!

Andělé a Michael

2. října 2009 v 7:51 | Angie (autorky si vyhrazují autorská práva. Bez dohody předem nic nekopírovat!!!) |  Andělé
Jak jsem již nedávno psala, zajímám se o Anděly a nebeské bytosti. Naučila jsem se prostřednictvím knih, které mne učí a pomáhají mi k lepší komunikaci s nebeskými bytostmi, komunikovat a naslouchat.

Když jsem prvně zjistila, že cítím ve své přítomnosti Michaela Jacksona, tak jsem tomu nevěřila. Přišlo mi to zvláštní, že právě já jsem ta, která by měla to štěstí... A tak jsem stále dál a dál četla a ptala se zodpovědných a zkušených lidí, kteří vyučují a pořádají semináře na téma nebeské bytosti a komunikace s nimi...(na konci článku zveřejním odpovědi od obou žen)...

Já se přiznám, že do dnes nevím, jak jsem se zaregistrovala na fanklub Michaela Jacksona. Jako by to někdo udělal za mne. A to je možné!!! Vzhledem k tomu, že jsem četla příběhy lidí, kteří se spojili s Anděly, zažili stejné pocity jako já. Ti lidé do dnes třeba neví, jak v té strašné bouři odřídili auto, protože si jsou jistí, že neřídili.
Dokonce jednou jedna zdravotní sestra byla svědkem autonehody, ale neměla odvahu zasáhnout, aby pomohla. K okénku k ní přišla nějaká dáma a řekla jí, že musí pomoct. Ona tedy šla, a když už byla na místě záchranka, tak se ptala, kde je ta paní? Nikdo tam nikoho neviděl, jen tu zdravotní sestru. Ta paní byl převtělený Anděl, pozemský Anděl, aby zachránil lidský život.

Takto úžasných příběhů jsem přečetla už ve 4 knihách a stále pokračuji. Půjdu na seminář, abych uměla vše co potřebuji a potom bude toto mým hlavním zaměstnáním.
Miluji Anděly, nebeské bytosti a vše s tím spojené...

Už umím naslouchat!!! Pamatujete si na dobu, kdy laidy45 stále prudila na fanklubu s tím, že Michael nahrál svou smrt, a že žije? Tak v té době jsem začala psát knihu o Michaelovi J. Michaela jsem před laidy neskutečně hájila, až mi bylo špatně, jak jsem se dokázala rozčílit. Druhý den ráno, kdy jsem ještě ležela mi do levého ucha, na kterém jsem ležela, pošeptal Michael "DĚKUJI".

Slyším často Andělské hlasy, ale ne vždy jim rozumím. Musím se ještě hodně učit. Ale ne každý má cit proto vnímání.

Například lina25 žádala Michaela, aby jí pomohl se skládáním básní. Já Michaela prosila, aby mi vedl mou ruku při psaní knihy. A můžu vám říct, že jsem se kolikrát až divila co jsem napsala...

To, že jsem na fanklubu a poznala lina25 a terinda321 není náhoda. Michael nás spojil, protože věděl, že spolu budeme silné a můžeme hodně udělat.

ODPOVĚDI NA DOTAZ...

ODPOVĚĎ Č. 1

Milá Angie,
pokud je to tak, jak píšeš, zdá se, že se skrze energii M. J. s Vámi spojil anděl, který s Vámi komunikuje a vše je v pořádku. Víš, ono se také často děje, že chce-li s tebou navázat nějaká vyšší bytost spojení, zjeví se nám v podobě, kterou my sami chceme vidět a budeme jí důvěřovat. Tam nahoře také v jisté úrovni už bytosti nejsou jako jednotlivci, ale společně jsou jistým druhem vyšší energie. A je-li pro někoho dobré, aby jej tato energie vedla, může se projevovat tady nám dole, jako jednotlivec. Takže já v tom nevidím problém. Jistě to pro vás nějaký smysl má a může to pomoci vést Vás na vaší cestě a případně projevit světu i nějaké informace.
Krásný den. Kateřina

ODPOVĚĎ Č. 2

Zdravím Tě, milá Angie - milá Žaneto,
# > zdravím Vás obě,
# >
# > děkuji za e-mail i důvěru, s kterou se mne obracíš (obracíte).
# > Píši jen krátce, protože mám teď jen málo času, neb zítra brzy ráno odjíždím
# na
# > 14 dní na meditační misi do Polska.
# >
# > Smrt Michaela Jacksona zvedla po celé planetě vlnu mnoha emocí, též velkou
# vlnu
# > soucitu... a dost lidí, kteří jsou citlivější a otevřenější, přijalo různá
# > poselství, která se bytosti Michaela týkaly. Shodou okolností i jeden můj
# známý,
# > muž, který se účastní mise do Polska také. Povím mu o Tobě (o Vás) a navrhnu
# mu,
# > aby se o své poselství a zkušenost s Michaelem podělil s Vámi alespoň formou
# > e-mailu.
# >
# > Co cítím aktuálně, je to, že pro Tebe a Tvou kamarádku je nyní důležité,
# abyste
# > si uvědomili, co ve vás případný kontakt s Michaelovou duší vyvolává. Pokud
# jde
# > o duši láskyplnou a světlou, neměly byste mít žádný pocit nátlaku, jakési
# skryté
# > manipulace, ztrátu energie, propady do disharmonických emocí, nálad apod...
# > Kontakt by měl být čistý, příjemný, povzbuzující, radost, pochopení a lásku
# > přinášející, svobodný, volný... - pak je to v pořádku a můžete s duší
# > komunikovat. V opačném případě požádejte bytost, aby opustila váš prostor a
# > odešla do Světla se svými světelnými průvodci.
# >
# > Osobně jsem se na bytost Michaela nenapojovala a zatím necítím, že bych to
# měla
# > udělat.
# >
# > Důvěřujte svým vlastním pocitům. Vyléčete Láskou vašich Srdcí Váš vlastní
# vztah
# > k Michaelovi, či jiným bytostem, které symbolizoval - to je důležité. Vaše
# > osobní transformace vzájemného vztahu a všech pocitů, emocí a energií, jež ve
# > vás tato bytost či téma, jež bytost symbolizuje (symbolizovala), ve vás
# > vyvolaly. Svou osobní transformací do Lásky uděláte největší kus práce a
# > největší léčbu. Na toto zaměřte svou energii a posilte tak Lásku a Světlo.
# > Nezaměřujte své energie na názory, pocity a reakce druhých vůči Michaelovi -
# tím
# > přijdete zbytečně o energii, kterou můžete PŘÍMO využít ve prospěch sebe,
# > Michaela a energetického pole Lidstva.
# >
# > Pokud vyléčíte tyto energie sami v sobě, pak budete připraveny - má-li se to
# tak
# > stát, být prostředníky pro andělské či láskyplné vzkazy jeho Duše lidem na
# > Zemi.... je-li to ve vůli Boží...
# >
# > Přeji Vám krásné dny pod křídly vašich láskyplných Duší
# > Chantée